5Rytmów - Książka Gabrielle Roth
5Rytmów - Książka Gabrielle Roth

     W Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę Gabrielle Roth, twórczyni praktykowanej na całym świecie dynamicznej medytacji w ruchu 5Rytmów, ofiaruje nam przełomowe odkrycia jej całożyciowej pracy z uzdrawiającą mocą ruchu i zabiera nas na wyprawę poprzez pięć uniwersalnych rytmów, które głęboko katalizują połączenie z naszym prawdziwym, kreatywnym ja.

      PRZEPŁYW zawiera żeńskie tajemnice. STACCATO eksploruje męskie tajemnice. W CHAOSIE integrujemy te dwie zasady w nurcie osobistej energii. LIRYCZNY jest rytmem transu i samorealizacji. W CISZY – matce wszystkich rytmów, odnajdujemy mądrość, współodczuwanie i inspirację oraz doświadczamy jedności ze wszystkim co jest.

   Razem tworzą one Falę energii, a ich praktykowanie jest sposobem na uwolnienie ciała, wyrażenie serca i oczyszczenie umysłu.

 

  Pełna praktycznych i prowokujących inspiracji książka Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę jest radykalną, nową perspektywą architektury duszy, która odsłania przed nami proste a równocześnie potężne metody integrujące duchową praktykę z codziennym życiem.   

Cena: 39 zł     

Tytuł oryginału:

Sweat Your Prayers

Autor: Gabrielle Roth

 

 

Pierwsze polskie wydanie

Wydawnictwo Free Bird

Czerwiec 2014

 

 

 

 

 

ISBN: 978-83-939483-0-7

 

Liczba stron: 336

Wymiary: 122 x 195 mm

Miękka oprawa.

Przekład: Magdalena Janicka

Książka wydrukowana na papierze z recyklingu.

       "Chcę cię zabrać do miejsca czystej magii, gdzie wszystko się porusza i nic się nie zatrzymuje, jak dwudziesto-cztero godzinna przydrożna kafejka z najlepszą szafą grającą, jaką możesz sobie wyobrazić. Tylko, że w tym miejscu nie słuchasz jazzu, ty się nim stajesz. Wszystkie twoje części improwizują. To miejsce, które atleci nazywają „strefą”, buddyści zwą „satori”, a rejwersi - „transem”. Ja nazywam je Srebrną Pustynią. To miejsce czystego światła, które zawiera w sobie ciemność. To miejsce czystego rytmu zawierające w sobie ciszę. To miejsce w tobie."

 

Gabrielle Roth Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę

Innowacyjna i pełna prowokujących inspiracji